15 медала за „Мега спорт“ от Националния турнир по спортна аеробика

Състезателите на хасковския клуб „Мега спорт“ спечелиха 15 медала от Националния турнир по спортна аеробика. Хасковлии се окичика с 5 златни, 6 сребърни и 4 бронзови медала.

Във възрастовата група 9-11 г. Румен Янакиев спечели сребърото, с бронза се окичи двойката Румен Янакиев и Антония Филипова и тройката Александра Янкова, Ивет Янева, Мария Габрова, сребърното отличие заслужиха групата Александра Янкова, Ивет Янева, Румен Янакиев, Ния Кирчева, Антония Филипова.

При 12 – 14-годишните титлата спечели Александър Ангелов, а среброто Дамла Арабаджи. Сребърна стана и двойката Александър Ангелов и Габриела Русинова, тройката Дамла Арабаджи, Християна Кайрякова, Алекс Ангелова спечели златото, а бронза – Стефания Фърталева, Габриела Русинова, Алекса Панайотова. Със златните медали се поздрави и групата Християна Кайрякова, Алекс Ангелова, Павела Митева, Стефания Фърталева, Габриела Русинова.

Във възрастовата група 15 – 17 година със златото се окичи тройката Ива Ангелова, Нина Ценова, Росица Вачева, а Симона Благоева спечели бронза.

И още три медала за Симона Благоева и Алекса Панайотова за участието им в категория тройки и групи съвместно с други отбори – два сребърни и един златен медал.

От клубното ръководство са много доволни от представянето на своите състезатели, а след ден почивка продължава подготовката за предстоящия международен турнир Plovdiv Cup.