25 медала за бъдещите звезди на хасковската аеробика

25 медала спечелиха състезателите на хасковския клуб „Мега спорт“ от Държавното първенство за деца младша възраст 7-8 г. и Националния турнир – възраст 5-6 г. – „Бъдещи звезди на аеробиката“,който се проведе в София.

Във възрастова група 7-8 години: Кристина Костова спечели бронзов медал, среброто завоюва Атанас Благоев, бронз заслужи и Живко Димитров. Титлата на двойка спечелиха Костова, Благоев, а Велчева, Димитров са вицешампиони. Групата Теодора Велчева, Атанас Благоев, Кристина Костова, Мария Вълчева, Веселина Митева се окичи с бронза.

При 5-6-годишните: Магдалена Велкова, Анастасия Димитрова, Неда Запрянова, Кристиана Коева, Гергана Стойчева, Милко Багдасаров, Алейна Хакан, Никол Найденова, Мишел Михайлова, Теодора Делчева, Яна Николова, Селин Мюджет, Асмин Рамадан, Ивайла Базова, Селин Халим, Жаклин Стойчева, Ивет Добрикова, Анджелина Карева, Стефани Лечева са със златни медали.

От треньорския щаб се гордеят с отличното представяне на децата и освен на родителите благодарят на спонсорите за прекрасната визия на целия отбор и за това, че помагат за развитието на прекрасните деца в спортната аеробика.