Баскетболистките паднаха нещастно в Стара Загора

Баскетболистките на „Хасково 2012“ загубиха гостуването си на „Берое“ в Стара Загора със 78:83.

Хасковлийки водеха почти през целия мач, а през първото полувреме държаха изцяло нещата под контрол.

След почивката домакините се вдигнаха и постепенно започнаха да топят преднината на момичетата на старши треньора Елена Станкова. Последва силна последна част, която реши мача в полза на „зелените“.

Дженифър О`Нийл вкара 25 точки, Виолина Кочева добави 21 т., а Уолтия Рол завърши със 17 т.

В деветия кръг на 15 януари от 18 часа „Хасково 2012“ приема „Нефтохимик 2010“ (Бургас).