8 медала за борците от международни турнири

Два златни и 3 сребърни и бронзов медал спечелиха димитровградските борци от международния турнир „Илия Павлов“ във Велико Търново.

Стилян Илиев (58 кг.) е първи при кадетите. На финала той победи съотборника си Божидар Динев. Също при кадетите със сребърни медали са Иван Иванов (63 кг.) и Николай Скендеров (69 кг.). При юношите шампион е Делчо Нейчев (66 кг.), а с трето място Въчо Делчев (96 кг.).

Още два медала спечелиха борците на „Димитровград“ от международния турнир „Злати Ройдев“ в Гълъбово.

Сребърен медал в категория 59 кг. завоюва Божидар Динев, а в кат. 53 кг. с бронз остана Никола Нейчев. 182 състезатели от Македония, Молдова, Румъния, Турция, Украйна, както и 32 български клуба мериха сили в турнира

Както Haskovo.info писа, кадетите на Димитровград спечелиха отборните срещи в Сливен.