Колю Видев от Любимец първи на Държавното по спортен бридж

Колю Видев, заедно със своя партньор Тодор Алексиев, спечелиха на двойки Първо място в Държавно републиканско първенство по спортен бридж, съобщават от община Любимец.

Първенството се проведе в рамките на три дни от 31 март до 2 април в Пловдив, а в него се състезаваха двойки от цялата страна.

След тридневна оспорвана игра, успешният екип заслужено се класира на първо място и взе купата на първенството.

Тази победа не е първа за бридж състезателя. Колю Видев играе спортен бридж от 35 г., а от 16 г. е основен организатор при провеждането на Национален турнир по спортен бридж в Любимец и Председател на местния клуб.