„Раковски“ започна с фалстарт сезона срещу ЦСКА

Волейболистките на димитровградския клуб „Раковски“ загубиха гостуването си на ЦСКА в София с 0:3 в първия кръг от новия сезон при жените.

Момичетата на старши треньора Габриела Айшинова бяха равностойни на „червените“ в първия и третия гейм, загубени съответно с 22:25 и 20:25. Във втория гейм домакините се наложиха с 25:14.

Мениджърът на клуба Петър Ташев заяви пред Haskovo.info, че нашите са играли добре, но е нямало кой да отбележи решителните точки в края на геймовете. „Не правим драми от тази загуба. Надявам се, че от мач на мач ще играем по-добре“, допълни Ташев.

Във втория кръг на 28 октомври „Раковски“ отново гостува в София, този път на „Славия“.