Горяна Стоева се окичи със златото на държавното в Русе

Състезателката на хасковския клуб „Севдалин Василев“ Горяна Стоева спечели титлата в категория 54 кг. на държавното първенство по бокс за девойки в Русе.

Шампионката победи във финала Ния Дойнова от Червен бряг и така за пореден път доказа класата си.

Общо пет медала завоюваха хасковските боксьорки при девойките, а младежите стигнаха до две пети и едно девето място на държавното в Русе, съобщи за Haskovo.info треньорът Людмил Димитров.

Със сребро се окичи Силвия Димова в категория плюс 81 кг., а бронзови медали спечелиха Гергана Младенова (46 кг.), Мелиса Рамадан (60 кг.) и Калбие Хрюстем (64 кг.).