12 медала за „Торнадо“ от международен турнир в Сърбия

12 медала спечелиха състезателите на хасковския клуб „Торнадо“ от международния турнир по карате „Vlasotince Open 2018“ в Власотинце, Сърбия.

В състезанието участваха 7 каратеки от клуба, които завоюваха 7 златни, 2 сребърни и 3 бронзови медала.

Елена Михайлова е с две първи места на ката и кумите, Денислава Янкова е втора на ката и трета на кумите, Петър Георгиев спечели сребърен медал на ката, Алтай Али е със златен медал на ката и бронзов на кумите, Деан Топов е шампион на ката при кадетите, а Станчо Станчев е първи на ката при мъжете и шампион на кумите при мъже в абсолютна категория.

Ерен Ахмед, Алтай Али, Петър Георгиев са шампиони отборно на кумите при момчетата, а на ката отборно спечелиха бронзовите медали.

На турнирa участваха 340 състезатели от 35 клуба от Сърбия, Македония и България.