5 златни медала за „Мега спорт“ от международен турнир

Минна Ангелова

5 златни и 1 бронзов медал завоюваха възпитаниците на хасковския клуб по аеробика „Мега спорт“ на ІІ Международен турнир за купата на Пловдив, събощи за Haskovo.info треньорката Мартина Маринова.

При момичетата във възрастова група 9-11 години Дарина Пашова стана първа с индивидуалното си изпълнение. Следващите две златни отличия за хасковския клуб донесоха Минна Ангелова и Тодор Николов във възрастова група 12-14 години. Двамата се представиха блестящо и при двойките, където спечелиха отново първо място

Петият златен медал за „Мега спорт“ донесе груповото изпълнение на Дарина Пашова, Росица Ванчева, Стела Чанкова, Ива Ангелова, Андреа Разаитова и Нина Ценова. При тройките във възрастова група 12-14 години Мария Ленкова, Габриела Черкезова и Тодор Николов са станали трети

Следващото предизвикателство пред възпитаниците на „Мега спорт“ е предстоящият турнир в Боровец в началото на октомври.