Хандбалистките изтърваха „Панагюрище“ за 76 секунди

ХандбалХасковските хандбалистки допуснаха драматична загуба срещу „Панагюрище“ в зала „Спартак“ с 18:19.

ХандбалПрез първата част гостите бяха по-добри и се оттеглиха на почивка с преднина от 7:3.

Второто полувреме хасковлийки, които представиха новите си екипи в тази среща, излязоха крайно амбицирани за обрат, до който бяха много близо. 76 секунди преди края на срещата резултатът бе изравнен 18:18. Реализирана дузпа в последните секунди за „Панагюрище“ обаче донесе победата за гостите.

Утре, 23 ноември, от 14 часа „Хасково“ приема в „Спартак“ тимът от Шумен.