Хандбалистките се отпушиха и биха „Поморие“ с 30:25

ХандбалХандбалистките на „Хасково“ изнесоха силен мач от първенството и заслужено победиха като домакини момичетата от „Поморие“ с 30:25.

ХандбалСрещата започна трудно за хасковлийки, като до 17-ата минута резултата бе 5:5. Голаджийките в отбора обаче се отпушиха и състезателките на треньора Антоанета Вълкова се оттеглиха на полувремето с преднина от 13:8.

Домакините започнаха много силно второто полувреме и аванса им достигна 10 гола. В крайна сметка хандбалистките на „Хасково“ се поздравиха с първа победа в обновената зала „Спартак“.

Съставът на „Хасково“: Жана Маразова, Нина Николова, Пламена Георгиева, Мария Димитрова, Лили Стойчева, Ралица Узунова, Мила Хубенова, Антония Димитрова, Моника Радева, Меги Кънева, Лили Керанова, Кристин Иванчева, Лидия Бакърджиева, Соня Колева, Борислава Иванчева, Десислава Сашева.

На 14 февруари 2015 г. „Хасково“ приема „Свиленград“ в 1/4-финал за Купата на България.