„Хасково“ с второ равенство, Педро Еуженио вкарва с пета

ИлюстрацияВторо равенство в контролите от предсезонната си подготовка записаха футболистите на „Хасково 2009“.

Днес момчетата на старши треньора Емил Велев направиха 1:1 срещу третия в „Б“ група „Пирин“ (Благоевград).

Попадението за хасковлии реализира малко куриозно с пета Педро Еуженио в 40-ата минута. „Орлетата“ изравниха в началото на второто полувреме след попадение на Антонио Хаджииванов. Срещата се игра в с. Склаве.

Haskovo.info припомня, че същият резултат се получи и в първата контрола на „червено-белите“ на лагера в Сандански срещу „Локомотив“ (София).

Тимът се прибира в Хасково тази вечер. За петък са насрочени медицински прегледи, а в събота сутринта отборът лети за втория си лагер в Турция, където са предвидени 5 контроли.