Баскетболистките с трети решаващ мач за бронза в Хасково

ИлюстрацияБаскетболистките на „Хасково 2012“ ще играят трети решаващ мач в плейофите за бронзовите медали.

Тази вечер момичетата на старши треньора Елена Станкова загубиха гостуването си на „Монтана 2003“ с 67:75. Така резултатът в серията вече е изравнен – 1:1. Миналата седмица в зала „Дружба“ хасковлийки победиха „Монтана“ с 80:75.

Днес нашите губеха на полувремето с 34:47. След почивката пасивът бе съкратен до 5 т., но силите не стигнаха за обрат.

Олга Дубровина вкара 28 т., Анна Кириенко добави 15, а Ралица Нанева завърши с 13 т.

Малкият финал ще е на 29 април от 18.30 часа в спортна зала „Дружба“.