„Хасково 2012“ мина и през „Берое“, 14-годишните стартираха шампионата

БаскетболБаскетболният „Хасково 2012“ записа шестата си поредна победа в първенството като домакин срещу „Берое“ с 96-76.

БаскетболХасковлийки влязоха трудно в срещата, като след първата четвърт гостите водеха с 21:20.

Момичетата на старши треньора Елена Станкова взеха инициативата и се оттеглиха на почивката с аванс от 51:44. През втората част доминацията им продължи и те заслужено се поздравиха с нов успех.

БаскетболС 27 точки завърши Мея Тирера, а 22 записа Лия Галдейра.

„Хасково 2012“ е непобеден в първенството, а в следващия кръг на 5 декември гостува в София на „Септември 97“.

БаскетболМалко по-рано днес в зала „Дружба“ се изигра и първият кръг от регионалното първенство за момичета до 14-годишна възраст.

Баскетболистките на „Хасково“ с треньор Катя Станкова записаха загуба срещу фаворита „Асеновец 2005“ с 45:68 и се представиха много силно срещу „Перущица“, побеждавайки със 76:27.