„Хасково“ и „Свиленград“ загубиха гостуванията си в женското хандбално първенство

Хандбал, архивХандбалистките на „Хасково“ и „Свиленград-ПУ“ загубиха гостуванията си от шестия кръг на женското първенство.

Вчера хасковлийки играха с „Бъки“ и паднаха нещастно с 27:34. На полувремето нашите губеха само с един гол, а през втората част имаха своите шансове за победа. Най-много голове отново вкара Меги Кънева – 11, Александрина Бурнева добави 8 попадения.

Хандбал, архивТази вечер свиленградчанки, които допреди този кръг бяха непобедени, загуби от „Етър`64“ с 23:30.

В седмия кръг на 5 декември от 14 часа Хасково приема „Етър“, а Свиленград е домакин на „Шумен`98“.

Днес „Хасково“ участва на регионалното първенство за девойки до 14-годишна възраст в Сливница. Нашите победиха домакините с 13:6, както и „Реал“ (Сухи дол) с 15:5 и паднаха с един гол разлика от Панагюрище след съдийски тесли. От треньорското ръководство са доволни от представянето на всички момичета и реализаторските умения на Василена Шомова.