АФК би с 5:0 „Любимец“, „Хасково 1957“ направи 1:1 със Свиленград

Футболистите на „Хасково 1957“ завършиха 1:1 като домакин на Свиленград в среща от 6 кръг на Трета лига.

Гостите поведоха от дузпа през първото полувреме. Хасковлии изравниха след почивката с попадение на Юли Шекеров. В среща от кръга вчера Димитровград загуби в Ямбол с 1:2.

В следващия кръг на 14 септември Хасково гостува на Карнобат, Димитровград приема „Загорец“ (Нова Загора), а Свиленград домакинства на „Левски“ (Карлово).

В среща от втория кръг на областната група АФК „Хасково“ разби като гост „Любимец 2018“ с 5:0. Срещата се игра в Свиленград. По два гола вкараха Христо Димитров и Емрах Юсуф, а веднъж се разписа Стефан Русев.