5 купи и 20 медала за танцьорите на Петя Милушева

Отличен старт записаха състезателите на спортен клуб „Хасково – 1996“ – спортни танци с ръководител Петя Милушева.

Хасковлии се представиха силно на Първи танцов фестивал в Пазарджик, организиран от КСТ „Импулс“. Те спечелиха 5 купи и 20 медала.

Медали

Детската формация „Хасково“ спечели 1 място в надпревара от 5 танцови формации. Участваха 12 момичета на възраст от 7 до 11 години.
В състезанията „Соло-момичета“ златни медали спечелиха Теодора Делчева – до 7 години, Кристияна Гечкова и Надежда Делитонева – до 9 години, Теодора Дерменджиева и Александра Тимарова – до 11 години. Към златната колекция от медали има още 3 сребърни и 4 бронзови медала.

Медали

При танцовите двойки до 9 години – 1 място за Енрике Диаз и Михаела Костадинова, 2 място при младежите за Александър Петков и Тереза Симеонова и 3 място при юношите за Николай Милушев и Рада Димова.