„Извор“ вкара 4 гола на „Септември“ и продължава напред за Купата на България

Футболистите на „Извор“ (Горски извор) продължават да пишат историята на клуба.

След като тази година за пръв път влязоха в Трета лига, където се представят успешно, днес те постигнаха побда с 4:2 в предварителния кръг за Купата на България над гостите от втородивизионния „Септември“ (Симитли). До почивката домакините водеха с 1:0 след попадение на Спас Милушев. През второто полувреме Милушев и Христо Христов направиха преднината класическа. Гостите намалиха до 2:3, когато Христов вкара четвъртото попадение.

Така „Извор“ се класира за 1/16-финалите на турнира, където ще приеме елитния Монтана. Срещите ще се играят от 20 до 22 октомври.