Хасково – Сливен 0:0, подаваме жалба с/у съдията

Хасково - Сливен

През април Хасково победи Сливен с 2:0, а в контрола преди месец с 2:1

Без отбелязан гол (0:0) завърши първата среща от новото първенство за отборите на "Хасково и "Сливен". Мачът се игра на стадион "Миньор" в Димитровград заради продължаващия ремонт на тревното покритие на хасковския стадион.
Ямуков и Иса уцелиха гредата преди почивката. Две дузпи не даде на хасковлии съдията на срещата Никола Попов. В първото полувреме играч на "Сливен" събори Ямуков, а във второто след стрелба на Матев, защитник на противника изби топката с ръка. ПФК "Хасково" ще подаде жалба срещу съдийството на мача, заяви след срещата презизентът на клуба Здравко Узунов.
Около 600 зрители наблюдаваха играта на живо.

Състав на "Хасково:
Илия Николов, Владислав Ямуков (капитан), Христо Димитров, Кирчо Крумов, Младенов, Даниел Добриков, Мюмюн Реджеб, Николай Димитров, Делчо Стоилов, Цветомир Матев, Исмаил Иса.

Във втория кръг от първенството синьо-жълтите гостуват на "Спартак", а в третия приемат "Добруджа".