Хасково победи като гост Спартак ПД с 2:1

Хасково - Спартак ПД "Хасково" победи като гост "Спартак-С 94" (Пловдив). Крайният резултат е 2:1 за синьо-жълтите. Головете за "Хасково" вкараха Йордан Василев в 68-мата и Цветомир Матев в 70-тата минута. За "Спартак" от дузпа се разписа Евгени Курдов в 42-рата минута.

През първото полувреме домакините бяха по-добрият отбор на терена и имаха повече положения за голове. Синьо-жълтите също отправиха няколко удара и поведоха след почивката.
Срещата от втория кръг на Източната "Б" група се игра пред 150 човека публика. Мачът с главен съдия Кольо Данев бе на стадион "Тодор Диев" в града под тепетата.

Състави:

Спартак Пд: Тинков, Симеонов, Аргиров, Николов, Неделчев, Ценовски, Стаев, Солаков, Вели, Димитров, Курдов.
Хасково: Николов, Хр. Димитров, Атанасов, Христов, Н. Димитров, Василев, Матев, Стоилов, Крумов, Ямуков, Добриков.

Следващата събота "Хасково" посреща "Добруджа" (Добрич) на стадион "Миньор" в Димитровград.