„Саяна Хасково“ направи 1:1 срещу „Асеновец“, тръгва от Стара Загора в първенството

Футболистите на „Саяна Хасково“ завършиха 1:1 в поредната си контрола от предсезонната подготовка като домакини на „Асеновец“ (Асеновград).

Първото полувреме на стадион „Хасково“ завърши 0:0. След почивката хасковлии поведоха с красив гол след далечен удар на Бончо Панев. Последваха много смени и гостите успяха да изравнят.

Футбол

Днес беше теглен жребият за новия сезон в Трета лига. В първия кръг на 8 август от 18 часа „Саяна Хасково“ гостува на дублиращия отбор на „Берое“ (Стара Загора). Ден по-рано Димитровград посреща „Черноморец“ (Бургас).

Всички клубове от Трета лига са получили по 10 топки Пума и Селект със съдействието на президента на БФС Борислав Михайлов, съобщават от БФС – Пловдив.