„Саяна Хасково“ победи в последната си контрола в жегата на Ямача

Футболистите на „Саяна Хасково“ показаха характер и въпреки рекордната жега победиха в последната си контрола тази вечер на стадион „Хасково“.

Домакините се наложиха с 2:0 над „Борислав“ (Първомай). Първото полувреме завърши 1:0, след като от дузпа се разписа Свилен Щерев. Той вкара и второто попадение след почивката.

Футбол

В сряда от 18 часа е първият официален мач за хасковлии срещу „Любимец 2000“ за Купата на България. Haskovo.info припомня, че през миналото издание на турнира отборът достигна до 1/16-финалите, където отпадна от Монтана.

През следващия уикенд пък започва първенството в Трета лига. На 8 август от 18 часа „Саяна Хасково“ гостува на втория отбор на „Берое“ (Стара Загора).