Малките волейболистки на Любимец станаха първи в регионалното първенство

Най-малките състезателки от клуб „Любимец 2010“ се класираха на първо място в Регионалното първенство по волейбол за деца, съобщават от общината.

Турнирът се проведе в спортна зала „Граничар“ в Любимец и в него участваха още отборите на Харманли, Казанлък и Чирпан. След оспорвана игра, момичета от Любимец победиха с 2:0 гейма отборите на Казанлък и Чирпан, като загубиха с 1:2 от отбора на Харманли. Това им отреди първо място в крайното класиране.

„Доволен съм от цялостната игра на отбора, имахме известни пропуски, но с времето ще ги отстраним и ще продължим да вървим напред“, каза треньорът Трифон Трифонов.