„Саяна Хасково“ и Димитровград загубиха на старта на сезона

Футболистите на „Саяна Хасково“ и Димитровград допуснаха загуби в първия кръг от първенството на Трета лига.

Хасковлии отстъпиха като гости на „Асеновец“ (Асеновград) с 0:1. Голът падна през второто полувреме. Момчетата на треньора Живко Желев загубиха и през миналия шампионат от асеновградчани.

Димитровград падна като домакин от Ямбол с 0:2. И тук попаденията бяха отбелязани след почивката.

Във втория кръг 14 август от 18:30 часа „Саяна Хасково“ приема „Спартак“ (Пловдив), а ден по-рано в същия час Димитровград е домакин на втория отбор на „Берое“ (Стара Загора).