„Саяна Хасково“ пропусна да победи „Черноморец“

Футболистите на „Саяна Хасково“ пропуснаха да победят гостуващия „Черноморец“ (Бургас) и завършиха 2:2 в среща от първенството на Трета лига.

Бургазлии поведоха през първото полувреме, а Бейсим Бейсим изравни и двата отбора се оттеглиха на почивката при резултат 1:1.

ФутболПрез втората част Васил Колев изведе домакините напред, но от „Черноморец“ успяха да изравнят. Хасковлии изтърваха няколко изгодни положения до края и така двата отбора си поделиха по 1 т.

ФутболHaskovo.info припомня, че вчера Димитровград загуби гостуването си на „Сокол“ (Марково) с 2:3.

В следващия кръг на 5 ноември от 14:30 часа „Саяна“ (Хасково) гостува на „Гигант“ (Съединение), а Димитровград домакинства на Несебър.