„Саяна Хасково“ и „Спартак“ не се победиха в контрола

Футболистите на „Саяна Хасково“ и „Спартак“ (Пловдив) завършиха 1:1 в контролна среща, играна в Оризари.

Бейсим Бейсим даде преднина за хасковлии през първото полувреме, а „Спартак“ изравниха в 45 минута. През второто полувреме нямаше попадения.

От клубното ръководство коментираха пред Haskovo.info, че се е получил хубав и динамичен мач за метеорологичните условия в момента. Всички футболисти са влезли в игра. На 4 февруари е следваща проверка срещу „Загорец“ (Нова Загора).

МачДимитровград загуби контролата си срещу „Розова долина“ (Казанлък) на стадион „Раковски“ с 1:4. Попадението за домакините вкара Николай Горанчев.