Изложихме се в Раднево

ПФК Хасково С 2:0 "Хасково" изгуби срещата от шестия кръг на Източната "Б" футболна група с "Миньор" Раднево.

Двата гола паднаха през последния половин час игра. В 60-та минута при една атака на домакините и съмнения за засада Запрян Иванов засече с крак центриране от фланга и откри резултата. В 80-та минута при едно неразбирателство в хасковската защита, Дончо Атанасов излъга вратаря Николов и подаде на Борислав Иванов, който на празна врата не пропусна да удвои.

Единственото по-сериозно положение за гол за състава на "Хасково" бе дело на капитана Ямуков, който при 0:0 пропусна да се разпише.

"Хасково" изигра този мач в твърде променен състав, предизвикан от многото контузии. За първи път старши треньорът Стамен Белчев пусна новодошлия футболист Росен Николов. Като смяна влязоха още Димо Лозев и Делчо Стоилов, но и тези подчертано офанзивни футболисти не можаха да обърнат мача в наша полза.

Халфът Мюмюн Реджеб отново получи растежение на старото болно място и опасенията са, че този път контузията му ще е по-сериозна, стана ясно след срещата.

Отборът не е това, което трябва да бъде, заяви след мача президентът на "Хасково" Здравко Узунов. За съжаление многото контузени играчи не позволяват да играем нашата си игра. Имахме много малко положения за гол. Не стояхме зле на терена в Раднево, но две наши грешки доведоха до две попадения във вратата ни.

Информацията е от сайта на ПФК "Хасково".

9. Калиакра (Каварна)   7 т.
10. Миньор (Раднево)   6 т.