Здрав мач и 6 гола в първото футболно дерби на Хасково

Здрав мач с 6 гола направиха тази вечер двата хасковски отбора, участващите в Областната футболна група.

Срещата започна вихрено с гол в 23-ата секунда за „Хасково 1957“ с автор Николай Скерлев.

Младите момчета на АФК „Хасково“ не свалиха гарда и десетина минути по-късно Джани Халим възстанови равенството. Това даде криле на футболистите от новия хасковски отбор, които натискаха и малко преди почивката успяха да обърнат резултат с нов гол, отново на сметката на Халим.

Футболистите на символичните домакини от „Хасково 1957“ започнаха амбицирано втората част и възстановиха равенството с втори гол на Скерлев, този път от дузпа в 63-ата минута. Малко по-късно Стилян Бръмчев обърна резултата до 3:2.

В последните минути Иван Манолов вкара красив гол за АФК и така срещата завърши 3:3.