Футболистите на „Хасково 1957“ удариха „Любимец“ с 4:2

Футболистите на „Хасково 1957“ се поздравиха с нова победа като домакини в областната група.

Тази вечер хасковлии се наложиха над „Любимец“ с 4:2. Срещата започна ударно за домакините, които откриха още в третата минута с гол на играещия треньор Емил Ангелов – Бабангида. Последваха още две бързи попадения на Джан Халим.

Футбол

До средата на полувремето разултът набъбна до 4:0. Любимчани обаче се активизираха и до почивката успяха да върнат две попадения. Хасковлии пък удариха две греди.

Второто полувреме премина без голове. Така „Хасково 1957“ продължава преследването на водача „Герганин извор“ (Бисер). На 13 май хасковлии гостуват в Минерални бани.