„Раковски“ изтърва ЦСКА в София и ще довършва серията в Димитровград

Волейболистките на „Раковски“ (Димитровград) отстъпиха трудно на ЦСКА в София във втори четвъртфинален сблъсък от плейофите с 2:3.

Състезателките на треньора Габриела Айшинова можеха и да се поздравят с победата, но в поне от два от геймовете не им достигна малко, загубени с 24:26 и 25:27. Те спечелиха две от частите с 25:22 и 25:19, но отстъпиха в тайбрека с 12:15.

В първия мач „Раковски“ победи като домакин с 3:1 и сега спорът ще се решава отново в Димитровград на 19 март от 17 часа. Играе се до две победи от три мача, а „Раковски“ има предимство в домакинствата, защото е четвърти и е пред ЦСКА в класирането след редовния сезон.