Борба

Борбата откри сезона с вкусна скара и надежди за още много медали

От спортния клуб по борба „Ангел войвода“ спазиха четвъртвековна традиция и откриха сезона с вкусна скара и чаша хубаво червено вино пред залата на стадион „Младост“ в Хасково.

Борба

Мурад Иляз от Караманци с приза за най-техничен борец на турнир в София

Състезателят на клуб „Буря“ (Караманци) Мурад Иляз стана шампион в категория 32 кг. и спечели приза за най-техничен състезател на турнира по свободна борба „Янчо Патриков“, който се проведе в […]

Борба

130 борци мерят сили на международния турнир в Димитровград, за пръв път награден фонд от 2200 лв.

130 състезатели участват в 12-то издание на международния турнир „Еню Вълчев“ по свободна борба в спортна зала „Младост“ в Димитровград, съобщи президентът на домакините Георги Георгиев.

Борба

Димитровград е на трето място по борба в страната за 2018-а

Клуб „Димитровград“ е на трето място в страната за годината в комплексното класиране, съобщават от Българската федерация по борба. Първи са „Левски“, а втори – „Рилски спортист“ (Самоков). Димитровградчани са […]