Волейбол

Волейболистките на ПМГ са шампионки на Хасково, зарадваха Яница с торта и цветя за ЧРД

Волейболистките на хасковската ПМГ „Боян Петканчин“ спечелиха първото място на общинските ученически игри във възрастовата група 11 – 12 клас.

Волейбол

17-годишната Никол с 33 точки за победата на „Раковски“, димитровградчанка блести за Казанлък

Почитателите на волейбола в Димитровград определено ще запомнят този сезон при жените. В трето поредно домакинство „Раковски“ игра 5-геймов сблъсък, спечелен с 3:2 срещу „Казанлък“.

Волейбол

„Раковски“ спаси два мачбола и сломи ЦСКА с 3:2 за Купата

Волейболистките на „Раковски“ (Димитровград) изиграха пореден инфарктен петгеймов домакински мач. В първа четвъртфинална среща за Купата на България домакините пречупиха ЦСКА с 3:2.

Волейбол

Младите волейболистки на „Раковски“ са в топ форма, победиха „Загорец“ с 5:2

Младите волейболистки на „Раковски“ (Димитровград) демонстрираха върхова форма в приятелската среща срещу „Загорец“ (Нова Загора), играна в спортна зала „Младост“.

„Раковски“ стартира срещу ЦСКА за Купата на България, чакат Данчо Лазаров за мача с „Левски“ в събота

ЦСКА ще е първият съперник на „Раковски“ (Димитровград) в турнира за Купата на България при жените, съобщиха за Haskovo.info от волейболната федерация.