Аеробика

„Мега спорт“ и „Виолена“ завършиха състезателната година с нови медали

Последното за годината състезание по спортна аеробика – национален турнир „Бъдещи звезди на аеробиката“ приключи вчера. То завърши успешно за състезателите от хасковския клуб по аеробика „Мега спорт“, които спечелиха […]

Гранд

5 златни медала за „Гранд“ от националния турнир в Стара Загора

Хасковският клуб „Гранд“ спечели 5 златни медала от провелия се в Стара Загора национален турнир по спортни танци, организиран от Клуб по спортни танци „Денс Юник“, общината и БФСТ.

Мега спорт

18 медала за „Мега спорт“ от държавното по спортна аеробика

18 медала спечелиха състезателите на хасковския клуб „Мега спорт“ от XXII Държавно първенство по спортна аеробика за деца, юноши и девойки. Хасковлии завоюваха 10 златни, 5 сребърни и 3 бронзови […]

Купа

Хасковските състезатели по спортно ориентиране спечелиха Купа „Балзена“

Хасковските състезатели от „Компас 1994“ с председател Тодор Стратиев спечелиха Купа „Балзена“ на организираното от Мини „Марица Изток“ състезание по спортно ориентиране в село Главан, област Стара Загора.