• юни- 2021 -
    14 юни
    СпортКарате

Пълен комплект медали за каратеките на „Мълния“ от международен турнир

Пълен комплект медали спечелиха състезателите на хасковския спортен клуб „Мълния“ от международен турнир по карате шинкиокушин в Бургас купа Черно море.

• 14 юни
    ЛюбопитноБалет

7 медала за „Галаксико“ от „Супер талант“ в Бургас

7 медала спечелиха танцьорите от димитровградския Общински център за танцово изкуство „Галаксико“ от 1-ви национален танцов конкурс „Супер талант“ в Бургас.

• 7 юни
    СпортЛека атлетика

Лили Стойчева спечели златото на Националния шампионат по лека атлетика

Лили Стойчева от хасковския клуб „Атлетик“ спечели златен медал на Националния шампионат по лека атлетика за мъже и жени.

• 7 юни
    СпортСъстезание

Хасковлии с куп медали от два старта по спортно ориентиране

Състезанията за Купите „Раднево“ и „Марица изток“ се проведоха през уикенда край Старозагорските Минерални бани.

• 3 юни
    СпортБорба

Микяй Наим спечели титлата, Димитровград е втори отборно на държавното по борба

Борецът на Димитровград Микяй Наим стана шампион на Държавния лично-отборен шампионат по свободна борба за мъже в Ловеч, съобщават от федерацията.

• 1 юни
    СпортФитнес

Валентин Петров стана шампион, а дъщеря му Елена – вицешампион на турнир по бодибилдинг и фитнес

45-годишният Валентин Петров от Хасково спечели шампионската титла при ветераните в турнира по бодибилдинг и фитнес в Пловдив.

• май- 2021 -
    31 май
    СпортМедалисти

5 медала за лекоатлетите на Харманли от националния шампионат

5 медала спечелиха състезателите на клуб „Хеброс“ (Харманли) от Националния шампионат по лека атлетика за юноши и девойки под 20 г. в София.

• 29 май
    СпортАеробика

Титла и сребро за България на световното по аеробика

България спечели златен и сребърен медал в първите два финала на Световното първенство по спортна аеробика за мъже и жени в Баку (Азербайджан).

• 25 май

4 медала за юношите и девойките на Световното по аеробика в Баку

Общо 4 медала спечелиха българските състезатели на Световното първенство по спортна аеробика за юноши и девойки в Баку. Предстои надпреварата при мъжете и жените.

• 24 май
    СпортБадминтон

Таня и Евгени с 3 титли от държавното по бадминтон в Хасково

Хасковските бадминтонисти се представиха силно на държавното първенство до 19 г. в спортна зала „Спартак“.