Състезание

Най-добрите млади шофьори и автомонтьори се състезават в Хасково

Регионалният кръг на националното състезание „Най-добър млад автомонтьор и водач на МПС“ се провежда в хасковската Професионална гимназия по транспорт и аграрни технологии „Никола Вапцаров“.

ФСГ

Хасковски гимназист е отличен в националното състезание „Практични финанси“

Сборен екип от гимназисти от страната се класира на второ място в Националното състезание „Практични финанси“. В него участва и 11-класникът Добромир Тодоров от Финансово-стопанската гимназия „Атанас Буров“ в Хасково […]

Състезание

„Innovaone“ спечели първо място на международно технологично състезание

Отборът на „Innovaone“ – Харманли в тандем с „Аз Буки ML“ спечели първото място от престижното международно технологично състезание, организирано от студенти от Американския университет в България.

Ориентиране

Хасковлии се завърнаха с медали от държавното първенство по ски-ориентиране

Състезателите от хасковския клуб „Компас – 1994“ с председател Тодор Стратиев спечелиха медали на 4-дневното Държавно първенство по ски-ориентиране в местността Куртово край Белмекен.