Езикова

Призови места за ученици от Езиковата на турнир по английски, петима със стипендии

Призови места спечелиха ученици от хасковската Езикова гимназия „Асен Златаров“ на Регионалния турнир по речеви умения и дебати на английски език в Бургас.

Аида

Гимнастичките на „Аида“ се представиха на държавното първенство, предстои Коледно парти

Гимнастички на хасковския клуб по художествена гимнастика „Аида“ с председател Яна Михайлова се представиха на държавното първенство в София.

Езикова

Георги и Теодора са новите принц и принцеса на фашинга, Енес е №1 на национално състезание по английски

Георги Димов и Теодора Йорданова от 11 А клас на хасковската Езикова гимназия „Асен Златаров“ бяха избрани от своите съученици за принц и принцеса на Фашинг 2020.

Състезание

Въпреки контузиите успех за хасковските състезатели по спортно ориентиране

През втория ден на състезанията по спортно ориентиране под патронажа на КНСБ при Мини „Марица Изток“ се проведе отново средна дистанция – този път в близост до почивната им база […]

ПГДС

Със състезание хасковски гимназисти отбелязаха в аванс Деня на строителя

Състезание в чест на предстоящия Ден на строителя организираха ученици от специалност „Строителство и архитектура“ на хасковската ПГДС „Цар Иван Асен II“.

Медали

„Сърнена гора“ спечели приз „Хасково“, Даяна Попова със статуетката Св. Богородица

Клуб „Сърнена гора“ от Стара Загора спечели сътезанието по спортно ориентиране за приз „Хасково“, съобщават организаторите от клуба домакин „Компас 1994“ с председател Тодор Стратиев.