„Хасково 1957“ удари „Розова долина“ в Казанлък

Футболистите на „Хасково 1957“ победиха като гости в среща от Трета лига „Розова долина“ в Казанлък с 2:1.

За хасковлии през първото полувреме отбелязаха Юли Шекеров и Марио Йовов. Домакините намалиха резултата през втората част, когато момчетата на треньора Емил Ангелов имаха още няколко възможности за гол на контраатака.

В среща от кръга Свиленград допусна загуба с 0:4 като домакин от Карнобат, а Димитровград гостува в неделя на „Левски“ в Карлово.

В следващия кръг Хасково приема Садово, като засега срещата е предвидена от 17 часа в неделя, но има вероятност да бъде изтеглена в събота. На 6 април е дербито между Димитровград и Свиленград.