Футболният „Хасково 1957“ би с рекордните 13:0

Рекордна победа за историята записаха в среща от 24-ия кръг на Трета лига футболистите на „Хасково 1957“, които разбиха гостуващия „Садово“ с 13:0.

Юли Шекеров реализира хеттрик до почивката, като през първото полувреме се разписаха още Борис Бисеров, Янко Енчев и Стефан Русев. През втората част хеттрик оформи и Стефан Русев, като точни бяха още Ален Иванов, Ерай Салиф, Стефан Балев, отново Бисеров и вратарят Митко Александров от дузпа.

Мач

Хасково заема 6 място във временното класиране с актив от 36 точки.

В среща от същия кръг Димитровград спечели като домакин с 2:0 дербито със Свиленград.

В следващия кръг на 10 април хасковлии гостуват в Първомай, Димитровград играе в Бургас срещу „Черноморец“, а Свиленград приема Созопол.