11 медала за „Торнадо“ на държавното първенство по карате

Състезателите на хасковския клуб „Торнадо“ се представиха силно на държавното първенство по карате.

На шампионата участваха 12 каратеки от клуба. Те завоюваха 2 златни, 2 сребърни и 7 бронзови медала.

Шампионки на кумите станаха Елена Михайлова и Вяра Атанасова. Вяра е и вицешампионка на ката, а със сребърен медал на кумите е и Димитър Генев. Митко спечели и бронзов медал на ката. Трети места заеха още Антон Делчев, Анелия Мерджанова, Ерен Ахмед, Веселин Янков и Костадин Петрунов – с два бронза.

На първенството участваха 512 състезатели от 33 клуба.