„Хасково 1957“ падна от „Нафтата“ на Ямача с 0:3

Футболистите на „Хасково 1957“ загубиха домакинството си от Трета лига срещу лидера „Нефтохимик“ (Бургас) с 0:3.

Гостите поведоха с 2:0 през първото полувреме с голове в 6 и 23 минута. Резултатът стана класически след почивката. В последните секунди на срещата хасковлии пропуснаха дузпа.

В срещи от същия кръг вчера Димитровград победи като домакин „Сокол“ (Марково) с 1:0, а Свиленград загуби гостуването си на „Гигант“ в Съединение с 0:1.

В следващия 27-и кръг на 21 април Хасково гостува в Карлово на „Левски“, а ден по-рано Димитровград ще играе в Куклен срещу „Атлетик“, а Свиленград приема „Марица“ (Пловдив).