„Свиленград“ взе трите точки от „Миньор“ Раднево

Цветомир Матев вкара първия гол„Свиленград“ записа поредната си победа в Източната Б футболна група днес. Момчетата на Стамен Белчев победиха гостите от „Миньор“ Раднево с 2:0.

Първият гол падна само 4 минути след началото на мача. Точен бе Цветомир Матев. В 25-тата минута се разписа и Димитър Андонов. Във втората част на срещата обстановката бе по-спойна и резултатът не се промени до края.

Другият участник в групата от хасковска област – „Любимец“ почива в 20-ти кръг.

В Югоизточна В група утре „Хасково“ посреща на собствен терен „Странджа- Металург“, „Стамболово“ гостува на „Тунджа“, а „Хеброс“ Харманли – на „Космос“ Бургас.