„Любимец“ би „Родопа“, „Свиленград“ се изложи в Каварна

Свиленград - Любимец„Любимец“ взе трите точки в предпразничния мач от 21 кръг на Източната Б футболна група тази вечер. Отборът се справи с гостите от „Родопа“ Смолян и победи с 1:0 на собствен терен. Точен в края на първото полувреме бе Павлин Тодоров.

За разлика от съседите си „Свиленград“ падна в този кръг. Момчетата на Стамен Белчев загубиха с 2:1 срещата с „Калиакра“ в Каварна.

Единственото попадение за „Свиленград“ бе на Пламен Стоянов в последната минута на мача. За домакините се разписаха Гриша Иванов в 19-тата минута и Иван Караджов в 57-мата.