Симона и Никол стартираха с медал сезона по плажен волейбол

Волейболистките на „Раковски“ (Димитровград) Симона Николова и Никол Дулева стартираха отлично сезона по плажен волейбол.

Двойката спечели бронзов медал на турнира от веригата Beach Volley Mania в София. В дамската надпревара участваха 12 отбора. Те бяха разпределени в три групи по четири, а Симона и Никол спечелиха групата си след 3 победи. Двете постигнаха нов успех на четвъртфиналите и отстъпиха в полуфиналния си мач.

Волейбол

В малкия финал Симона и Никол надиграха категорично Радoслава Сербезка и Ива Парталева с 2:0 (21:13, 21:10).

Haskovo.info припомня, че двойката Симона Николова и Никол Дулева всяка година се представя силно на турнирите по плажен волейбол за радост на своите фенове.