Хандбалистките на „Хасково“ стартираха с две победи финалния турнир при 14-годишните

Хандбалистките на „Хасково“ стартираха отлично финалния турнир до 14 г. в спортна зала „Спартак“.

Хасковлийки победиха последователно Ловеч с 31:16 и Мартен с 31:26. В групата е още отборът на „Бъки“ – Габрово, с който ще се играе в понеделник от 12 часа. Домакините вече си осигуриха класиране във финалната четворка.

Хандбал

В другата група са отборите на Поморие, Павликени, „Локомотив“ – Горна Оряховица и Панагюрище. Всички тимове участваха в официалното откриване на турнира тази вечер. В програмата с две изпълнения се представи двойката на хасковския клуб по спортни танци „Гранд“ – Марин Мартинов и Диляна Димитрова.

Хандбал

Турнирът продължава до вторник, когато са финалните срещи. Хасково е амбициран за спечелването на медал.