„Асти“ със силен мач в елита, изтърва пловдивското „Локо“ на Ямача

Футболистите на „Асти“ (Хасково) изиграха силен мач при домакинството си на „Локомотив“ (Пловдив) в среща от втория кръг в елитната група при 15-годишните. Двата тима завършиха 2:2.

Момчетата на треньорите Антон Богомилов и Драгомир Топалов губеха с 0:1 на стадион „Хасково“, но в рамките само на 5 минути Павел Кочев отбеляза на два пъти и направи пълен обрат за домакините. Десетина минути преди края на срещата гостите от Пловдив изравниха. Така хасковлии записаха първа точка в елита. От треньорския щаб са доволни от играта на футболистите.

Мач

В първия кръг „Асти“ отстъпи минимално от „Лудогорец“ в Разград с 0:1. На 11 септември хасковлии гостуват в София на ЦСКА.

Снимки: Христо Тотев