„Хасково“ надви „Левски“ в контролна среща на Ямача

Хасково - Левски СЗ 2:1Футболистите на „Хасково“ успяха да преборят съперника си „Левски“ Стара Загора с 2:1 на Ямача тази вечер. Червено- белите изиграха тази контрола с по-високо самочувствие.

Мехмед Сейхан от „Хасково“ откри резултата в 15-тата минута на двубоя. Десетина минути по-късно заралии отвърнаха на удара с изравняващ гол след разбъркване пред вратата на домакините.

В съблекалните на Ямаа вече има климатициСлед динамична игра и няколко пропуски и пред двете врати в края на второто полувреме от пряк свободен удар Андрей Урумов отбеляза втория гол за „Хасково“ и последен за мача.

Междувременно от днес съблекалните на червено- белите са оборудвани с нови климатици. Съоръженията ще разхлаждат футболистите на „Хасково“ и гостите в горещите летни дни. Средствата за климатиците са предоставени от братята Хабил, които имат намерение да спонсорират футболния отбор.

Хасково - Левски СЗ 2:1  Хасково - Левски СЗ 2:1