Юли Шекеров и Сонер Полат донесоха победата за „Хасково“ в Карнобат

Футболистите на „Хасково 1957“ победиха в среща от 7 кръг на Трета лига в Карнобат с 2:1.

Юли Шекеров и Сонер Полат се разписаха през първата част. Вратарят Димитър Александров спаси дузпа, като домакините върнаха едно попадение след почивката. Треньорът Емил Ангелов заяви пред Haskovo.info, че е много доволен от играта на неговите момчета и определи победата като заслужена.

В срещи от същия кръг Свиленград победи като домакин „Левски“ (Карлово) с 2:1, а Димитровград допусна тежка загуба от гостуващия „Загорец“ (Нова Загора) с 0:6.

В следващия кръг на 22 септемврии от 17 часа Хасково приема „Сокол“ (Марково), а ден по-рано Димитровград гостува на „Атлетик“ в Куклен, а Свиленград играе в Ямбол.