„Любимец“ и „Свиленград“ паднаха с по един гол в първи кръг

Любимец - Левски СЗОтборите от област Хасково в Източната Б футболна група не успяха да зарадват феновете си в първия кръг на първенството тази вечер. И двата тима допуснаха по един гол в своите врати и отстъпиха на домакините си с резултат 1:0.

Любимец“ се изправи срещу „Добруджа“ Добрич. Единственото точно попадение падна в 93-тата минута и дойде като гръм от ясно небе след като гостите се бяха успокоили, че ще вземат точка в този мач. Голът бе дело на Недко Ангелов.

Отново в северна България бе гостуването и на „Свиленград„. Тимът гостува на „Дунав“ Русе. Голът в тази среща падна още в 14-тата минута. Вкара го Людмил Киров.

Следващата седмица „Любимец“ посреща „Миньор“ Раднево, а „Свиленград“ ще е домакин на „Несебър„.