АФК гази с 4:0, „Хасково 1957“ с равенство на Ямача

Футболният „Хасково 1957“ завърши 1:1 в среща от 10 кръг на Трета лига като домакин на „Миньор“ (Раднево).

Първото полувреме завърши 0:0. След почивката Ники Димитров изведе хасковлии напред. Малко по-късно гостите успяха да изравнят. В срещи от кръга вчера Димитровград победи като домакин Несебър с 2:1, а Свиленград загуби от „Атлетик“ в Куклен с 0:1.

Футбол

В следващия кръг на 13 октомври Хасково гостува на новака „Родопа“ в Смолян. Ден по-рано е дербито между Свиленград и Димитровград.

АФК „Хасково“ записа нова разгромна победа в 6 кръг на областната група. Момчетата на треньора Живко Иробалиев биха като гост „Топлика“ (Минерални бани) с 4:0. На два пъти се разписа Емрах Юсуф, а по един гол вкараха Кирчо Крумов и Хакан Фикрет.

В следващия кръг на 13 октомври от 16 часа АФК приема „Любимец 2000“.

Снимки: Христо Тотев