„Хасково 1957“ допусна обрат срещу „Марица“

Футболистите на „Хасково 1957“ загубиха като домакини на „Марица“ (Пловдив) в среща от 12 кръг на Трета лига с 1:2.

Първото полувреме завърши без голове. През втората част хасковлии поведоха след гол на Дамян Чаушев, но в края гостите вкараха два бързи гола и взеха трите точки.

Мач

Вчера Свиленград продължи доброто си представяне с нова победа, този път с 2:1 в Несебър. Димитровград пък загуби като домакин на Карнобат с 0:2.

В следващия кръг на 24 октомври Хасково гостува на „Борислав“ в Първомай, Свиленград приема „Гигант“ (Съединение), а Димитровград гостува в Марково на „Сокол“.

Снимки: Христо Тотев