И четирите отбора от региона във В група със загуби

Хасково - ТунджаЧетирите отбора от хасковска област претърпяха загуби в днешния 18 кръг на първенството в Югоизточната В група.

Хасково“ изгуби гостуването си на „Тунджа“ Ямбол с 2:1. Същият е резултата и от срещата „Странджа Металург“ – „Хеброс“ Харманли.

ИТД Гигант“ победи гостите си от „Стамболово“ с 1:0. Така завърши и мача „Габровница“ – „Димитровград„.

23.11.2009 17:46 17:46

ПФК ХАСКОВО=ГОЛЯМА ТРАГЕДИЯ В МОМЕНТА-АКО ЩЕ В 124 МИНУТА ДА СА ИМ ВКАРАЛИ ГОЛ. 🙄 💡 ❓ ❗ 💡 💡 💡

23.11.2009 17:35 17:35

verno e 😥

гост
гост
23.11.2009 6:53 6:53

наистина димо вкара, между другото хасково са имали 5-6 положения и са загубили в 92 минута

tragika
tragika
22.11.2009 22:03 22:03

dimo dimo igrali dneska pak be tragediq malka,da ne bi da vkara ti gola be sme6nik ili vika6 tati kato go nqma na stadiona nqmam has za igra nqma koi da ti dava k*raj vzemete se v race s ba6tati i se osaznaite kade se namirate i stava6 li za futbolist ili ne horata ne sa slepi te nabludavat i ocenkata za tvoqta igra e mn slaba orientirai se kam drug vid sport glava golqma 😆 😆 😆 😆 😆