Хасково с първа победа след обрат в Стара Загора

Футболистите на ОФК „Хасково“ постигнаха първа победа в Трета лига.

В среща от третия кръг хасковлии се наложиха като гости на „Верея“ (Стара Загора) с 3:1. На полувремето домакините водеха с 1:0. През втората част гостите се развихриха и обърнаха мача след попадения на Юли Шекеров, Ахмед Рамадан и Емрах Юсуф, като удариха и две греди.

Първа победа записа и Димитровград, който победи с 1:0 гостуващия Карнобат. „Извор“ (Горски извор) загуби като гост от „Розова долина“ в Казанлък с 2:4.

В следващия кръг на 29 август от 18 часа Хасково приема „Борислав“ (Първомай), „Извор“ е домакин на Несебър, а на 30 август Димитровград гостува на „Родопа“ (Смолян).